festivaly 2016 » SWEET w/ SIONNI (SK) & LA DELA @ PALÁC AKROPOLIS - DNES 15.1.

SWEET, výraz pro sladké potěšení, nebo nadšení. V tomto případe je to ovšem synonym pro novou tech-house party v Paláci Akropolis, kde se Vám vždy předvedou 2 krásné a talentované DJky + kvalitní support. Na první vydání pro vás Housebassterds připravili opravdovou lahůdku v podobě DJanes Sionni (SK) & La Dela + holky to mají do 23:00 zdarma a na baru vás čeká akční drink v podobě 1+1 Chupito free. Už teď je jasné, že to bude opravdu sladký mejdan!

SIONNI (SK)

Rodačka ze Zvolena, která se djingu začala věnovat v roce 2007. Za tu dobu se věnovala opravdu mnoha stylům od oldschool, breakbeat, ghettofunk, dnb až po techno. V roku 2014 začala v Bratislavě pořádat své první techno akcie pod názvem So Beat a Solarcolour. Svůj skill prezentovala v mnoha klubech a festivalech na Slovensku a Čechách + v několika známých podcastech. V jejích setech uslyšíte gradaci začínající u minimalu, přes tech-house až po dynamické a tvrdé dark techno.

LA DELA

Elektronická hudba a parties jsou součástí jejího života již mnoho let a právě láska k hudbě jí přivedla k Djingu. S hraním začala v roce 2013 a za tu chvíli jste ji mohli slyšet v klubech jako: Duplex, Roxy, Magnum, Fashion Club Prague, Atelier a mnoha dalších. Za zmínku stojí také podcasty na rádiu Evolution 93,5 v Miami. Nejvíce dává přednost tech-housu a technu a klade důraz na osobitý styl, energické vystupování, komunikaci s publikem a výběr tracků.

HOUSEBASSTERDS

Housebassterds je nový projekt zaměřený na house, jackin a tech-house music, složený s dvojice DJs Volume Plus & Pmdr. Kluci Vám ve společném setu předvedou set plný kvalitních a nápaditých mixů, které vás nepustí ani na vteřinu z parketu.

2ND STAGE

Na druhé stagi v Paláci Akropolis budou hrát místní DJs a pro všechny velmi dobře známí party šílenci, ILL Pepson & Kolack, tak se tešte na hip-hop, rap, scratch & bass music.

Sečteno, podtrženo….15. leden, Palác Akropolis, 2 stage, 6 DJs, holky do 23:00 ZDARMA, 1+1 chupito ZDARMA a mejdan do ranních hodin! Tisíc potěšení vyjádřených jedním slovem, to je SWEET.

EVENT: www.facebook.com/events/1517878965176531


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,271319s