festivaly 2016 » Švédská techno ikona Patrik Skoog zavítá v dubnu do Prahy.

Už za pár týdnů zavítá do pražského klubu Cross švédská techno ikona, vynikající producent a DJ Patrik Skoog. Hlavní postava dalšího pokračování klubové noci My Name Is Techno. Rodák ze švédského Malmo není v našich luzích a hájích žádná neznámá. Většina jeho českých fanoušků si ho jistě pamatuje z dob zlaté éry techna, kde vystupoval na mnoha festivalech a akcích. Jeho sety byly vždy velmi rozmanité a pořádně nabité energií.

Skoog
 

fcb event.:
https://www.facebook.com/events/604709729682408/

Začátek jeho aktivní DJ kariéry započal už v 15 letech. Zpočátku byl ovlivněn elektrem a ebm a pak už následovalo techno a acidsound. Byl součástí 3 členného underground techno projektu Headroom a pod touto značkou začal v roce 1997 s jeho dvěma přáteli vydávat své releasy. Následovali labely jako jsou Evil Deception, Synewave, Shokoy, Loop Rec, Planet Rhythm, Parasound, Kazumi, Superbra a mnohé další. Založil i svůj label Native Diffusion.
Patrik Skoog je považován za jednoho z mála mladých producentů, jež za velmi krátkou dobu dosáhl velkého úspěchu. Vystupoval po celé Evropě, USA, Japonsku, UK a většině dalších místech po celém světě.
 

 

I v současnosti je Patrik velmi aktivní ve své produkci. Před pár měsíci dokončil své nejnovější album Exit Earth. Dále aktivně vydává na novém labelu Sample/Hold. Můžete ho také slyšet pod jeho dalším pomalejším aliasem jako Dj Agaric.
Už 1 dubna si můžete tuto legendu užít naživo v pražském klubu Cross, kde se představí ve své aktuální podobě a také určitě zavzpomínáme i na staré dobré časy.

Ale to není všechno. Další lahůdkou bude společné b2b vystoupení našich dalších zahraničních hostů, kteří k nám přicestují z Maďarska a jsou to DJs Takat & Scarface. Pořadatelé vyhlášené akce Remeber? z maďarské Budapešti, na které vystoupila většina techno matadorů např. James Ruskin, Michael Burkat, Glenn Wilson… Bude to jejich první vystoupení v České republice a my se na jejich b2b vinylový nářez moc těšíme.

 

 

Dále vystoupí matador a stálice české scény Dj Franke, který si k této příležitosti nachystá speciální set z vinylů, dále severočeské techno duo Lamy & Shimita a posledním do party je Dj Zwooky se serveru sety.cz.
 

Mejdan započne úderem 20h. Vstupné do 21h za 80,- Kč a po 21h 140,- Kč aneb za málo peněz, hodně muziky.
Snad jsem na nic nezapoměl, takže si zapište do svých party deníčků 1 dubna a doražte na pořádný mejdan. Budeme se na vás tešit.
-techno connection-
 

Links:
https://www.facebook.com/patrikskoogofficialpage/
https://www.mixcloud.com/discover/patrik-skoog/
http://parabelmusic.se/
https://soundcloud.com/remembersoundcloud/scarfacerememberfriends19_121_5


fcb event.:
https://www.facebook.com/events/604709729682408/


 


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,270404s