festivaly 2016 » Mladíci z Hospitalu Fred V & Grafix vystoupí v lednu v ROXY

Na konci ledna poctí Prahu svým vystoupením mladá krev z Hospital a RAM Records. Přijíždí dvojice talentovaných hudebníků a producentů Fred V & Grafix, kteří přivezou svou typickou směs liquidu a melodického až euforického drum&bassu. Oblíbenou dvojici doplní 21-letý kanadský talent Bensley a za mikrofonem MC Dynamite.

V 25 letech mají Fred V & Grafix za sebou už úctyhodné úspěchy. Oceňované album Recognise (2014), desítky singlů včetně notoricky známé letní hitovky Major Happy nebo euforického tracku Games People Play a remixy pro producenty jako Sub Focus, Netsky nebo kapelu Rudimental. Oba dva jsou skvělí hudebníci, Fred nahrává kytarové riffy, piano a vokály, Josh basovku a bubny a právě tento živý element dodává jejich produkci jedinečnost a rozpoznatelnost jak v rámci Hospital Records tak celé drum&bassové komunity.

29. leden bude ve znamení melodického až extrémně tanečního drum&bassu v režii Fred V & Grafix, které doplní talent upsaný Ram Records Bensley.

EN
Three years on from exclusively signing to Hospital Records and Exeter duo Fred Vahrman and Josh Jackson have taken the drum & bass lands by storm, sweeping through with their melodic and euphoric waves in a whirlwind of musicality and dance-floor destruction. Worldwide successful album Recognise, dozens of great track and remixes somewhere between melodic and euphoric drum&bass, that is the style of Fred V & Grafix. Supported by Canadian talent Bensley and MC Dynamite. Get ready!

FB událost www.facebook.com/events/1160855440591723

Fred V & Grafix (Hospital/UK) @ ROXY
Support: Bensley (RAM/UK)
feat. MC Dynamite
29. 1. 2016 – Start 22:00
Support: TBA

 


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,233837s