festivaly 2016 » Majestic circus znovu ožije v Opposite klubu

Za spolupráce s novým klubem Opposite club Prague v Ječné ulici dojde 23.01.2016 ke znovuzrození akce Majestic circus, která se v minulých pěti letech příležitostně objevovala v klubech Touster (Nyní Reston), Free-D bar či Popcore.

O hudbu se tento večer budou starat rezidenti akce LM Sanchez ze španělska, Gnetko z Bulharska a české vlajky bude hájit Akrom. Celý večer poté uzavře francouzský dj Said FunkyPeanut. Všichni tito hudebníci jsou zároveň hudebními producenty, vydávají vlastní tracky po celém světě a jistě zajistí majestátný circus až do ranních hodin. Nemalým příslibem dobré párty bude i fakt, že zde Akrom a Gnetko oslaví své narozeniny, tak neváhejte a přijďte jim popřát vše nejlepší do dalších hudebních let.

O zázemí celé akce se bude starat nový Opposite klub v Ječné ulici 12, který za své půlroční fungování hostil již téměř veškerou českou dj underground smetánku a ze zahraničních umělců pozval např. Marka Reeva z Cocoon recordings. Opposite byl vybudován v prostorách bývalého divadla a projekce promítané přímo na secesní divadelní strop v kombinaci s kvalitní elektronickou hudbou vás přenesou na ojedinělé místo, které nenajdete nikde jinde v Praze.

http://www.djakrom.cz/

http://www.opposite.cz/


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,275526s