festivaly 2016 » London Elektricity přiváží nové album Are We There Yet?

The bossman is back! Majitel Hospital Records Tony Colman aka London Elektricity vydává v listopadu své šesté studiové album Are We There Yet? V rámci turné k novému LP zavítá v únoru i do Prahy a kam jinam, než do svého oblíbeného klubu ROXY. Velkého šéfa doprovodí svou deepovější selekcí britský producent Lynx a příběh celé show odvypráví MC Wrec.

London Elektricity má za sebou 5 studiových alb a většina z nich v čele s Billion Dollar Gravy (2003) bez nadsázky změnila drum&bassovou historii a stala se inspirací generacím producentů a především clubberů. 6. listopadu vyšlo v pořadí šesté album Are We There Yet?, které vás dle Tonyho slov „díky spolupráci s umělci jako Emer Dineen, Keeno nebo jazzovou hvězdou Lianne Caroll vezme na cestu celým vesmírem“. Na albu je cítit jemný umělecký rukopis, slyšet je i zpěv samotného autora a posunuje jeho tvorbu i mimo hranice drum&bassu.

ROXY je dle vyjádření Tonyho Colmana jeho nejoblíbenějším klubem mimo UK a i díky tomu bývají jeho pražská vystoupení právě v ROXY velmi speciální.
 

--EN--
The bossman is back! Tony Colman aka London Elektricity recently released his 6th studio album Are We There Yet? LP full of collaboration with artists Emer Dineen, Keeno, Liane Carrol, Hugh Hardie and Pete Simpson will (following Tony’s own words) take you all over the universe. Portsmouth finest deep drum&bass producer Lynx will accompany London Elektricity as well as MC Wrec. Hospital Records sounds in da house.

 

LONDON ELEKTRICITY (UK), LYNX (UK), MC WREC (UK)
12.2.2016
Start: 22:00
Support djs: TBA
Event: www.facebook.com/events/868308916600203

Předprodej/Presale: 250czk + popl./+fee
- V Café NoD za 260
- Goout: https://goout.cz/cs/listky/london-elektricity-mc-wrec+support-lynx/tii/
- Ticketportal: www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920895


 


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,275553s