festivaly 2016 » AREA23.CZ a SKETASHOP.EU v novém a na jednom místě !

AREA23.CZ shop, kde nakoupíte nejenom oblečení v tekno stylu, vám asi již nemusíme představovat, ale co se v něm událo nového, co za zmíňku jistě stojí? Tato neotřelá značka / shop se rozhodla nabídnout nám větší různorodost zboží a proto se spojila s legendárním SKETASHOP/em. Co to pro nás znamená? Že už nemusíme obíhat celej den shop po shopu, abychom našli to, co nám sedne a hlavně přitom sledovat stav svých financí, díky velmi příznivým cenám !!!

Takže sumasumárum, co zde můžeme všechno nakoupit a za kolik?
Budeme-li se bavit o AREA23.CZ shopu, jistě vás nadchnou super trička a mikiny s vlastní „dvacettrojkovou“ tématikou a motivy.

TRIČKA

o rúzných motivech, barvách, velikostech a to jak v pánském, tak dámském provedení s tím, že pro dámy jsou navíc připraveny tílka, trička s dlouhým rukávem. Jistě vás potěší i cena, která je 300 Kč.

 

MIKINY

jsou taktéž, jako trička ,v různých barvách, motivech a velikostech. Na výběr navíc máte mezi mikinami s a bez zipu s lákavou cenou od 700 Kč.

Krom standarního oblečení, zde ale nalezneme plno dalšího poptávaného sortimentu pro ještěry a ještěrky, jako například

KORÁLKY, NÁUŠNICE, PALESTYNY, BONGY,...

Jak jsme také zmiňovaly, AREA23 shop naleznete v prodejně SKETASHOP.EU. Za zmíňku jistě stojí velmi příznivé ceny, které vás neudrží při zemi !
A co všechno v tomto shopu můžete koupit, včetně a nejen bot od různých, světových značek?

Něco k nakousnutí...  ;)

 

A proč jít nakoupit k nám?

Kromě vstřícného personálu vám můžeme nabídnout nejenom pestrou škálu zboží, ale především příznivé ceny. Navíc sídlíme v centru Prahy, tudíž to k nám máte z každého koutu blízko.
Adresa: Klimentská 34, Praha 1, (mapa)
Otevírací doba: Po - pá 12-18h

Jste mimopražští? Pak jednoduše navštivte náš eshop SKETASHOP.EU nebo ARE23.CZ.
Facebook: SKETASHOP.EUAREA.CZ

Budeme se těšit na vaší návštěvu...  ;)


© 2009 sety.cz | DanP & Pr0ch0r & Halama | Loadtime: | 0,278306s